O nas

2-zdjęcie-do-podmiany

Jesteśmy zgranym zespołem – nie tylko lekarzy, ale również przyjaciół! Potrafimy i lubimy ze sobą pracować, co przynosi pozytywne efekty w postaci już tysięcy zadowolonych Pacjentów. Uzupełniając się nawzajem, oferujemy szeroki zakres kompetencji w różnych dziedzinach, takich jak: endodoncja, protetyka, implantologia, chirurgia, ortodoncja, profilaktyka i estetyka, leczenie zachowawcze oraz stomatologia dziecięca (patrz zakładka „OFERTA”)

Każdy z nas przemierzył indywidualną drogę, aby dziś być częścią zespołu specjalistów, podążającym w jednym celu – sprawić piękny i zdrowy uśmiech na twarzach naszych pacjentów.
Dopełniamy wszelkich starań, aby każdy, kto przekracza próg gabinetu Smile Dentica, czuł się bezpiecznie, powierzając nam swoje zdrowie oraz zaufanie. Rozumiemy, że wizyta u dentysty bywa stresującym doświadczeniem, dlatego dbamy o komfort zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych Pacjentów.

Stosujemy nowoczesne sposoby leczenia, oraz korzystamy z zaawansowanego sprzętu podążając za rozwojem stomatologii. Nie ustajemy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, a nabytą wiedzę wykorzystujemy na co dzień, zarówno w standardowych jak i bardziej skomplikowanych przypadkach. Swoją pracę opieramy o najwyższy poziom staranności i dbałości w realizacji świadczonych usług. Troska o zdrowie, a także szacunek do każdej osoby jest dla nas priorytetem. Jesteśmy nastawieni na drugiego człowieka, chcąc dać z siebie to, co wypracowaliśmy najlepszego.

Czekamy na Ciebie na osiedlu Avia 5, w gabinecie stomatologicznym Smile Dentica, gdzie służymy pomocą!